חקירות ומעצרים 

חקירות ומעצרים

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

חקירות ומעצרים 

חקירות ומעצריםאיך לעבור את זה בשלום

כל מי שנחשד בעבירה פלילית יודע אילו סמכויות מרחיקות לכת נתונות בידי המשטרה בבואה לחקור או לעצור חשודים. עריכת חיפוש על גוף החשוד, בביתו או בבית עסק השייך לו, נטילת טביעות אצבע, חקירת עדים, שימוש בכוח ובמקרים מסוימים אף בנשק לשם ביצוע מעצר והחזקת אדם במעצר עוד בטרם הוגש נגדו כתב אישום, הן רק חלק מהצעדים שהמשטרה רשאית לנקוט בהם. אולם מאחר שישראל היא מדינה דמוקרטית, סמכויות המשטרה רחוקות מלהיות בלתי מוגבלות. מותר לשוטר לעצור חשוד למשך 24 שעות בלבד, כאשר רק בית משפט רשאי להורות על מעצר עד תום ההליכים, וגם זאת רק בתנאי שישנן ראיות סבירות לביצוע העבירות ועילה למעצר.

אם נחקרתם או נעצרתם בחשד לביצוע עבירה פליליתעל מנת לוודא שזכויותיכם יישמרו במלואן ושהחקירה נגדכם תסתיים או שתשתחררו ממעצר מהר ככל האפשר, חשוב שתפנו לשירותיו של עורך דין בתחום המשפט הפלילי, שיספק לכם את הייצוג הטוב ביותר. על עורך דין כזה להכיר לעומק את המשפט הפלילי על כל גווניו והיבטיו, להיות בעל ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים לאורך כל הדרךמזימון לחקירה ועד תום ההליך המשפטי נגדם, וחשוב לא פחות מכל אלו, להיות אכפתי, מסור ובעל עניין אמיתי בכל לקוחותיו.

 

משרד עורכי דין טקה מומחים בחקירות ומעצרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat