עבירות סמים 

משרד עורכי דין טקה עבירות סמים

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עבירות סמים 

כל מה שכדאי לכם לדעת על עבירות סמיםוהדרך להתמודד איתן

אזרחים נורמטיביים רבים מוצאים עצמם בעימות כזה או אחר עם רשויות החוק סביב שימוש בסמים קלים דוגמת חשיש או מריחואנה, או אף נטילתסמי מסיבותכגון  MDMA (אקסטזי). פקודת הסמים המסוכנים מגדירה סוגים שונים של סמים ועבירות הקשורות בהם, הכוללות בין היתר ייצור, החזקת, שימוש וסחר בסם והדחת קטינים לשימוש בסם. העונשים על עבירות אלו עשויים להיות חמורים ולהגיע לעד שלוש שנות מאסר על החזקת סם לצורך שימוש עצמי ולעומת זאת, עד עשרים שנות מאסר על החזקת סם בכמות שאינה מיועדת לשימוש עצמי או על עבירת ייצור סמים. נגד עבריין שהורשע בעסקת סמים יכול להיות מופעל גם הליך של חילוט, קרי, החרמת רכוש על פי צו בית משפט.

על אף שכיום לא נהוג להגיש כתבי אישום על החזקת סם בכמויות קטנות לשימוש עצמי, ההחמרה עם חשודים בעבירות אחרות בתחום מחייבת פנייה לייצוג משפטי מצד עורך דין פלילי המתמחה וניחן בניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים על כל סוגיהן. זאת, על מנת לוודא שזכויותיכם תישמרנה במלואן ושההליך המתנהל בעניינכם יסתיים על הצד הטוב ביותר מבחינתכם.

עוד סולומון טקהלא מתפשר על איכות ומקצועיות

המשרד מתמחה במשפט פלילי, מנהלי וצבאי על כל היבטיהם, ובעל ניסיון רב ביותר בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים לסוגיהן השונים.

הודות לשילוב בין סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות והצלחה, חתירה נחושה למצוינות ולניצחון, רשת מומחים חיצונית, עניין אמיתי בלקוחותינו ויחס אישי מסור ואכפתי לכל אחד מהם, סודיות מלאה ודיסקרטיות ושכר טרחה הוגן וידוע מראש, משרדנו הגיע למעמדו הבלתי מעורער וחסר המתחרים בענף.

אם נקלעתם לחשד או אישום בעבירת סמים כזו או אחרת ואתם זקוקים לייצוג הטוב ביותר שיש  – אנחנו הכתובת בשבילכם. כי צדק עבורכם, הוא השליחות שלנו.

 

משרד עורכי דין טקה מתמחים בעבירות סמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat