תעבורה – גרימת מוות ברשלנות 

משרד עורכי די טקה - תעבורה

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

תעבורה – גרימת מוות ברשלנות 

תעבורהגרימת מוות ברשלנות
אחד המקרים הטראגיים והקשים ביותר שאדם יכול לעמוד מולם הוא גרימת מוות ברשלנות בעת נהיגה. נהג שפגע בשוגג באדם וגרם למותו, אם יוגש נגדו כתב אישום בגין גרימת מוות ברשלנות, ימצא עצמו נאשם בעבירה פלילית שהעונש עליה חמור ועשוי להגיע לשנות מאסר. ענישה מקלה על עבירה מסוג זה, לעומת זאת, עשויה להסתכם בשישה חודשי מאסר שבפועל, ירוצו באמצעות עבודות שירות. לפיכך אם מצאתם עצמכם במצב הנורא שבו אתם מואשמים בגרימת מוות ברשלנות, חשוב שתיעזרו בשירותיו של עורך דין פלילי המתמחה בתחום, בעל ניסיון של שנים רבות במקצוע ושנחשב לאחד מהמובילים, המקצועיים והמוערכים בתחומו.

רק הייצוג הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר יכול להגביר את הסיכוי לכך שתצאו מסיטואציה קשה זו מבלי להיענש באופן המחמיר ביותר. לשם כך עליכם לפנות לעורך דין הבקיא בכל דיני המשפט הפלילי על סוגיהם השונים, והמתמחה בייצוג וליווי חשודים ונאשמים בגרימת מוות ברשלנות לאורך כל ההליך המשפט המתנהל נגדם. משרד עורכי הדין בועז קניג ושותמתמחה בין היתר במקרים של גרימת מוות ברשלנות בתחום התעבורה, ומחויב להעניק לכם את הייצוג הטוב ביותר מתוך מסירות בלתי מתפשרת לכם ולעתידכם.

אם חלילה נקלעתם למצב שבו נאשמתם בגרימת מוות ברשלנות בתחום התעבורה צרו אתנו קשר ונדאג עבורכם לייצוג המשפטי הטוב ביותר, על מנת שתוכלו להמשיך בחייכם גם אם תישאו תמיד את הכאב והחרטה על מה שאירע. עבורנו, מתן הייצוג המיטבי לכל לקוחותינו הוא לא פחות משליחות. תנו לנו לעמוד לצדכם ולהגן על זכויותיכם גם בשעות הקשות ביותר.

עוד סולומון טקהתמיד יעמוד לצדכם.

משרד עורכי דין טקה מומחים בתעבורה – גרימת מוות ברשלנות ​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat