טיפים לבחירת עו”ד דיני משפחה

מעוניינים בשירותיו של עורך דין דיני משפחה?
להלן מספר טיפים ישימים אשר יאפשרו לכם לבצע את הבחירה הטובה והנכונה ביותר בעבורכם:

הבינו את מלוא הדרישות והצרכים
נסו להבין בצורה מעמיקה מהם השירותים להם אתם זקוקים מאותו עורך דין דיני משפחה.
באיזה נושא מעולם דיני המשפחה המקרה שלכם עוסק: גירושין, הסכם ממון, צוואות או אולי ירושות? האם לדוגמא, המטרה היא רק לקבל מאותו עורך דין ייעוץ מקצועי ראשוני או שאתם מחפשים עורך דין אשר יחזיק בכלים ללוות אתכם לאורך כל התהליך אותו אתם עתידים לעבור – ליווי אשר אמור לכלול בין היתר: ייעוץ, ליווי ובעת הצורך, ייצוג בערכאות הרלוונטיות.
הבנת מלוא הדרישות והצרכים, יכולה לסייע לכם בבחירת עורך דין לעניין משפחה המתאים.

נסו לדלות כמה שיותר פרטים לגבי עורך הדין
עורך דין דיני משפחה, חייב להיות מקצועי ומנוסה ובנוסף, בכדי להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו, חשוב שהוא לא ישקוט על שמריו ויקפיד להתעדכן בפסקי דין, לצאת להשתלמויות תקופתיות ולצבור עוד ועוד ידע רלוונטי.
בכדי לוודא שאתם אכן בוחרים בעורך דין אשר עונה על אותן הציפיות, קיימת חשיבות גבוהה, לנסות ולאסוף כמה שיותר מידע לגביו: כדאי לבקש ולראות תעודות רלוונטיות, לשאול את השאלות הנכונות, לנסות ולקבל המלצות מלקוחות קודמים של אותו עורך הדין, לבקש מידע על תיקים ועל לקוחות קודמים של עורך הדין – ולמעשה, לגשת לכל סוג של מידע אשר בכוחו לשפוך את התמונה המלאה על היכולות ועל הרמה המקצועית של אותו עו”ד לענייני משפחה.

קבעו פגישת ייעוץ אישית והגיעו מוכנים
הדרך הטובה ביותר להתרשם מאותו עורך דין דיני משפחה ומהרמה המקצועית שלו, עוברת בפגישת ייעוץ אישית – זאת יכולה להיות פגישה פרונטאלית במשרדו או פגישה טלפונית (בהתאם לשיקולי העדפה ונוחות, שלכם, הלקוחות).
מומלץ להגיע לפגישה כשאתם מוכנים לקראתה, כדאי להכין שאלות, אשר התשובות אותן תקבלו עליהן, יאפשרו לכם לקבל את התמונה המלאה על הרמה המקצועית של אותו עורך דין .
במהלך הפגישה, כדאי לבדוק שיש לכם חיבור אישי עם אותו עורך דין, מה שיאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת ונבונה אם אכן מדובר בהחלטה נכונה.

משרד עו”ד טקה, הינו משרד מקצועי המתמחה בעולם דיני המשפחה ובין היתר: גירושין, משמורת ילדים, צוואות, ירושות והסכמי ממון.
מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ולעשות את הצעד הראשון, בדרך לקבלת שירות אישי, מקצועי ואיכותי.  

צרו קשר - משרד עורכי דין טקה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat