עורך דין לגירושין

עורך דין לגירושין

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין לענייני גירושין

הליך גירושין הוא הליך מורכב, אשר עלול לטמון בחובו קשיים רגשיים, בירוקרטיים וכלכליים.
בכדי לצלוח את התהליך על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה, כבר בשלבים המקדימים, עורך דין לגירושין מקצועי ומנוסה.
עורך דין לגירושין מקצועי ומנוסה, הוא איש מקצוע אשר מקפיד להיות עם היד הדופק והינו ער לכל השינויים אשר חלים בעולם דיני המשפחה – בשנים האחרונות, אנו עדים כי בכל תקופת זמן קצרה חלים שינויים מהותיים בתחום זה.
בעת בחירת עורך הדין, חשוב לוודא שתחומי המומחיות של אותו עורך דין, כוללים טיפול בכל הנושאים אשר נלווים להליך הגירושין, כמו גם הגשת תביעות וייצוג הלקוחות הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.

מתי פונים לעורך דין לגירושין?
ניתן לחלק את הזוגות אשר מחליטים להתגרש ל-2 סוגים:
זוגות אשר מגיעים למסקנה משותפת כי הליך הגירושין מהווה את האופציה הטובה ביותר בעבורם – כאשר, זוגות כאלו, יכולים להחליט אם לפנות להליך גישור או לפנות במשותף לעורך דין לגירושין, במטרה לערוך הסכם גירושין אשר ייקח בחשבון את האינטרסים של שני הצדדים.
על הסוג השני, נמנים זוגות אשר אחד מבני הזוג אינו מעוניין להתגרש או זוגות אשר הליך הגירושין שלהם הופך לסוג של מלחמה עתירה באי הסכמות ובוויכוחים.
במקרה שכזה, כל אחד מהצדדים אמור לפנות בנפרד לעורך דין גירושין מקצועי ומנוסה, אשר יוכל ללוות ולייצג אותו בתהליך הלא פשוט אותו הוא עתיד לעבור. 

למרות שחשוב לעשות כל מה שניתן, בכדי שהליך הגירושין יעבור על מי מנוחות (אם לא בעבור בני הזוג, אז בעבור הילדים המשותפים), במקרים בהם הליך הגירושין כרוך בריבים ובאי הסכמות, ישנה חשיבות גבוהה למועד הפנייה לעורך דין – בן הזוג אשר יפנה ראשון לעורך דין וכחלק מכך, יפעל ראשון, ישיג יתרון מסוים על פני בן הזוג השני.

קבלת ההחלטה הנכונה
אם גם אתם תרים אחר עורך דין לגירושין, המטרה שלכם תהיה כמובן, לאתר עורך דין מקצועי ומנוסה, אשר יחזיק בידע מקצועי ובכלים אשר יאפשרו לו לנהל את הליך הגירושין בצורה הנכונה ביותר עבור הלקוח שלו.
במקום הזה בדיוק, נכנס משרד עו”ד טקה לתמונה.
עו”ד טקה מתמחה בתחום הגירושין ובכל אותם ההליכים המשפטיים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהליך הגירושין.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המשרד ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין טקה.

משרד עורכי דין טקה מומחים לענייני גירושין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat