עורך דין צוואות

עורך דין לצוואות

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.

משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.

ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.

המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין לצוואות

סוגי צוואות:
החוק מכיר במספר סוגים שונים של צוואות:

  • צוואה בכתב יד – צוואה כזאת, אמורה להיכתב כולה בכתב ידו של המצווה וזה כולל את התאריך ואת החתימה.
  • צוואה בעדים – צוואה אשר אמורה להיחתם בפני 2 עדים וזאת לאחר, שהמצווה הצהיר בפניהם שזאת הצוואה שלו. צוואה זו אמורה להיות בכתב יד וכאמור, חתומה בידי המצווה ובידי העדים.
  • צוואה בפני רשות – כאשר אומרים “רשות” מתכוונים לאחד מהגורמים הבאים: שופט, רשם לענייני ירושה, רשם מטעם בית משפט וחבר בית דין דתי.
    הצוואה אמורה להתבצע בעל פה, אל מול הרשות או בכתב.
  • צוואה בעל פה – צוואה אשר אינה מגובה במסמך החתום על ידי המצווה. צוואה זו מתאפשרת רק במקרים חריגים, בהם המצווה נמצא על ערש דווי וכחלק מכך, לא יכול לחתום על הצוואה.
  • צוואה הדדית – צוואה בה בני זוג עורכים צוואה משותפת, במסגרתה, אם אחד מבני הזוג הולך לעולמו בן הזוג אשר נותר בחיים יקבל את רכושו ורק כאשר גם בן הזוג ילך לעולמו, הרכוש יעבור לילדים.

כאמור, עורך דין לצוואות יהיה בקיא בכל סוגי הצוואות ויוכל להכווין את לקוחותיו מה עליהם לעשות, על מנת ליצור צוואה אשר מוכרת על ידי החוק וכמובן, יסייע להם בעריכת הצוואה אשר תענה על מלוא הדרישות שלהם.  

מחפשים עורך דין לצוואות?
אם אתם מחפשים עורך דין לצוואות, קיימת חשיבות גבוהה שתקפידו לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה וזאת באמצעות דגש על מספר פרמטרים: ניסיון, תודעת שירות ורגישות, ידע מקצועי מקיף והיכרות עם כל סוגי הצוואות המוכרות על ידי החוק.
כך שאם גם אתם מעוניינים  לערוך צוואה ותרים אחר עורך דין אשר עומד בכל אותם הפרמטרים, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עו”ד טקה ולקבוע פגישת ייעוץ מקצועית, אשר תשפוך לכם אור על כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי צוואות.

בחירת עורך דין לירושות
תחום הירושות הוא תחום מורכב ומסועף ולכן, קיימת חשיבות לבחור את עורך הדין המתמחה בתחום זה בקפידה.
מעבר לידע נרחב ולכלים מקצועיים רלוונטיים, עורך דין לירושות חייב להיות רגיש ואמפטי כלפי לקוחותיו – כידוע, מקרים של אי הסכמות על ירושות, עלולים ליצור סכסוכים בין בני משפחה קרובים וכולנו שמענו על לא מעט מקרים של קשרים בין אחים אשר נותקו בעקבות סכסוכים שכאלו.
מהסיבה הזאת, אם גם אתם תרים אחר עורך דין לירושות, חשוב שלא תתפשרו על פחות מעורך דין מנוסה ומקצועי, שאתם גם חשים כלפיו חיבור אישי.
מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו”ד טקה – עורך דין לירושות וליהנות משירותיו של עורך דין, מקצועי ומנוסה, בעל רגישות ותודעת שירות גבוהה.

משרד עורכי דין טקה מתמחים לענייני צוואות וירושות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat