עורך דין לאלימות במשפחה

עורך דין לאלימות במשפחה

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין לאלימות במשפחה

הקן המשפחתי אמור להוות כמקום המוגן, המכיל והאוהב ביותר שיש לאדם בחייו.
אך לצערנו, עבור אנשים רבים, הקן המשפחתי רחוק להיות ממה שהוא אמור להוות ולראייה, ריבוי המקרים עליהם אנו שומעים בתקשורת על אלימות במשפחה.
אלימות במשפחה יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות: אלימות פיזית, אלימות כלכלית, אלימות נפשית וכיוצא בזה.. ובכל מקרה, הן מהוות כעבירות חמורות וקשות – למעשה, מדובר בעבירות מהחמורות ביותר בספר החוקים.
כידוע, אלימות במשפחה על כלל תצורותיה, עלולה לגרום לפגיעה משמעותית באיכות חייהם של הנפגעים, לגזור עליהם חיים של פחד וחרדה ובמקרים קיצוניים, אף להעמיד את חייהם בסכנה.
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות לפעול בהקדם וליצור קשר עם עורך דין אשר מתמחה בתחום אלימות במשפחה, כאשר, בכוחו לייעץ, לתמוך ולסייע בהליך ההתמודדות עם התופעה.

מה ניתן לעשות במקרים של אלימות במשפחה?
אחת הפעולות הראשונות בהן מומלץ לנקוט במקרה של אלימות במשפחה, היא הוצאה של צו הגנה – צו אשר מתבסס על החוק למניעת אלימות במשפחה משנת 1991.
במסגרת צו זה, בית המשפט מורה להרחיק את בן הזוג הפוגע מדירתו של הנפגע ואוסר עליו להטריד את מבקש הצו בל דרך.
תוקף הצו הינו 3 חודשים וניתן להאריך את הצו מספר פעמים, עד לתקופה של שנה.
בכדי לקבל צו הגנה, יש לפנות למשטרה ובמקביל גם לבית המשפט, לצורך הגשת הבקשה.
כאן חשוב להדגיש, כי בית המשפט בודק בצורה מעמיקה את מידת ההצדקה של הבקשה ובהתבסס על מסקנותיו, מגיע להחלטה אם להעניק את הצו.
הדרך היעילה והקצרה ביותר לקבלת הצו, תתבצע באמצעות פנייה לאותו עורך דין לאלימות במשפחה, שהינו בעל ניסיון מקצועי בתחום והיכרות עם כל ההליכים הנדרשים להוצאת הצו.
עורך הדין ילווה את הלקוחות שלו עד להוצאת הצו וכמובן, גם בהליכים המשפטיים הנוספים אשר עתידים להגיע לאחריו.

מחפשים עורך דין לאלימות במשפחה?
אם גם אתם או מי מבני ביתכם חווה אלימות במשפחה, קיימת חשיבות כאמור, לפעול במהרה על מנת להוציא צו הגנה ולהכניס לתמונה עורך דין מקצועי ומנוסה לאלימות במשפחה – ההמלצה היא להתחיל לפעול לקבלת הצו, כבר כאשר מרגישים איום ממשי על אלימות או מיד לאחר גילוי האלימות מצד אותו בן המשפחה.
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עו”ד טקה, שהינו בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי אלימות במשפחה בכלל ובליווי בהליכי הוצאת צווי הגנה בפרט ולקבוע פגישת ייעוץ מקצועית

משרד עורכי דין טקה מתמחים בדיני משפחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat