עורך דין לענייני ירושות

עורך דין לענייני ירושות

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין לענייני ירושות

בכדי להבין בצורה מעמיקה את תפקידו של עורך דין ירושות, חשוב תחילה להכיר את המשמעות של צו ירושה.
צו ירושה מהווה למעשה צו משפטי, אשר קיבל תוקף על ידי רשות משפטית ועוסק בזכויותיהם של יורשים, זהות וחלקם היחסי בעיזבון אשר הושאר על ידי המנוח.
באופן עקרוני, גם אם עולה הצורך להגשת בקשה לצו ירושה, הגשת בקשה לקיום צוואה או הגשת התנגדות לקיום צוואה, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע לצורך כך בעורך דין ירושות, בעל ניסיון.
בשלב הראשון, עורך דין ירושות יבחן את הסיטואציה ויעניק ייעוץ מקדים ובשלבים הבאים, הוא יקבע אסטרטגיה ויקבל החלטה על הצעדים בהם יש לנקוט בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של הלקוח שלו.

מה חשוב לדעת על ירושות?
כידוע, כאשר אדם נפטר, עזבונו עובר ליורשיו, כאשר זהות היורשים יכולה להיות על פי דין או על זוכים בצוואה.
זהות היורשים על פי דין מוגדרת בחוק הירושה – בן הזוג, ילדיו, צאצאיהם, הוריו, צאצאיהם, הורי הוריו וצאצאיהם.
כאשר זה נוגע לעולם הירושות, יכולות להתעורר לא מעט סוגיות כמו, מה ניתן לעשות במידה והיורשים של אותו אדם על פי דין, אינם מוזכרים בצוואה אשר נערכה על ידו ועוד..
במקום הזה בדיוק, אמור להיכנס לתמונה עורך דין לירושות, כאשר הודות לניסיון ולידע הנרחב אותו הוא מחזיק ברשותו, באפשרותו לייעץ ולפרוס בפני הלקוח, את כל האפשרויות המוצעות בעבורו – לדוגמא, הגשת התנגדות לצוואה במטרה לפסול אותה.
עורך הדין לירושות, יהווה ככתובת הנכונה גם במקרים של סכסוכי ירושה – כאשר במקרה הזה קיימת אפשרות לערוך הסכם בין יורשים או לפתוח בהליכים משפטיים וכמובן, ללוות את הלקוחות שלו, לאורך כל השלבים.

בחירת עורך דין לירושות
תחום הירושות הוא תחום מורכב ומסועף ולכן, קיימת חשיבות לבחור את עורך הדין המתמחה בתחום זה בקפידה.
מעבר לידע נרחב ולכלים מקצועיים רלוונטיים, עורך דין לירושות חייב להיות רגיש ואמפטי כלפי לקוחותיו – כידוע, מקרים של אי הסכמות על ירושות, עלולים ליצור סכסוכים בין בני משפחה קרובים וכולנו שמענו על לא מעט מקרים של קשרים בין אחים אשר נותקו בעקבות סכסוכים שכאלו.
מהסיבה הזאת, אם גם אתם תרים אחר עורך דין לירושות, חשוב שלא תתפשרו על פחות מעורך דין מנוסה ומקצועי, שאתם גם חשים כלפיו חיבור אישי.
מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו”ד טקה – עורך דין לירושות וליהנות משירותיו של עורך דין, מקצועי ומנוסה, בעל רגישות ותודעת שירות גבוהה.

משרד עורכי דין טקה מתמחים בדיני ירושות וצוואות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat