ייצוג נפגעי עבירה 

משרד עורכי דין טקה - ייצוג נפגעי עבירה

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

ייצוג נפגעי עבירה 

אם נפלתם חלילה קורבן לעבירת אלימות, עבירת מין או עבירה מסוג אחר, חשוב שתפנו לעורך דין פלילי המתמחה בייצוג נפגעי עבירה על מנת להבטיח שכל זכויותיכם יוקנו לכם ושתעברו את ההליך המשפטי המורכב באופן הטוב ביותר, שיחסוך מכם סבל מיותר נוסף ושיביא את מי שפגע בכם לצדק. בין הזכויות שעליכם לדעת מבעוד מועד שיש לכם ניתן למנות את הזכות לקבלת מידע על ההליך הפלילי; הזכות להביע עמדה ביחס להסדר טיעון המתגבש עם הנאשם, ביחס לשחרור הנאשם ממאסרו או בעניין בקשות חנינה או הקלה בעונשו של הנאשם מנשיא המדינה; הזכות לעיין בכתב האישום ולקבל העתק ממנו; הזכות להיות נוכחים בדיון הנערך בדלתיים סגורות ועוד.

למימוש זכויותיכם עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם נפלתן או נפלתם חלילה קורבן לעבירת מין. במקרה זה חשוב שתפנו לעורך דין מומחה בתחום ייצוג נפגעות עבירה עוד לפני הגשת התלונה במשטרה, על מנת למצות את ההליך באופן שיעודד הגשת תלונות נוספות, יסייע לכן להיערך לכל שלבי ההליך המשפטי ויכין אתכן לחלקים הלא פשוטים במשפט עצמו.

עוד סולומון טקהמומחה בייצוג נפגעי עבירה

בין תחומי מומחיותו של עוד סולומון טקה, מתאפיין בשילוב נדיר בין איכות מקצועיות וניסיון רב שנים בתחום, נמנה ייצוג נפגעי עבירות פליליות ובכלל זאת פגיעות מיניות, גם בעבודה ואף מצד רשויות אכיפת החוק עצמן (לדוגמה, אלימות משטרתית או צבאית). הליווי המשפטי כולל ייעוץ ומידע על ההליך על כל שלביו, הבהרת האפשרויות העומדות בפניכם, עמידה בקשר עם רשויות החוק וכאשר זהו הצעד הנכון עבורכםהגשת תביעה. המטרה העומדת לנגד עינינו היא עשיית צדק עבורכם ותיקון העוול שנעשה לכם, לצד מניעת מצב שבו חלילה ייגרם לכם, כפי שעלול לקרות במקרים מסוימים, עוול נוסף.

משרד עורכי דין טקה מתמחים בייצוג נפגעי עבירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat