עבירות מין 

משרד עורכי דין לעבירות מין

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עבירות מין 

עבירות מיןתחום קשה שמצריך ייצוג מקצועי

אחד התחומים הקשים והכאובים ביותר במשפט הפלילי הוא תחום עבירות המין, הכולל פגיעות חמורות בבנות ובני אדם, בגופן ובנפשן ופלישה וחילול של מרחבן ומרחבם האישי, לצד מקרים סבוכים ומורכבים הכוללים גוונים של אפור. רק היכרות מעמיקה, מקיפה ויסודית עם התחום לפרטי פרטים והבנת הדקויות המבדילות לדוגמה בין אונס שנעשה בכפייה לבין אונס המוגדר ככזה מאחר שמדובר ביחסי מין בהסכמה שהושגו במרמה, תאפשר לעורך הדין לספק ייצוג איכותי, נאות והולם לחשוד או לנאשם בעבירות מין.

תחום עבירות המין אינו רק מורכב, אלא גם רחב ביותר, וכולל פגיעה פיזית קשה מצד אחד והטרדות מילוליות מצד שני. על הדמיון וההבדלים בין אינוס תוך שימוש בכוח לבין קיום יחסי מין עם מי שגילה\או או מצבה\או הנפשי אינו מאפשר הסכמה, או בין תקיפה מינית לביצוע מעשה מגונה, רק עורך דין המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות מין יכול לעמוד.

אם אתם חשודים או נאשמים בעבירות מין, אתם זקוקים לייצוג משפטי מצד עורך דין המתמחה בתחום, בקיא ברזי המשפט הפלילי על כל גווניו ויוכל לייצג אתכם נאמנה ובמידה שאתם מואשמים על לא עוול בכפכם, לעזור לכם להוכיח את חפותכם.  

עוד סולומון טקההייצוג הטוב ביותר בענף כיום

משרד עורכי הדין סולומון טקה ושותהוקם ב-2016 ומאז מיצב עצמו כמצליח והמוערך בתחומו. הודות לתמהיל הנדיר של איכות, ניסיון ומקצועיות שבו ניחן המשרד, לצד סודיות מלאה ודיסקרטיות, שכר טרחה הוגן וידוע מראש, רשת מומחים חיצונית, עניין אמיתי בלקוחות ורשת מומחים חיצונית, עוד סולומון טקה הוא הבחירה הטובה ביותר שביכולתכם לעשות על מנת לוודא שתזכו לייצוג האיכותי, המקצועי והטוב ביותר הקיים בענף כיום.

החיים הם מורכבים, ואנשים רבים נקלעים למצבים קשים ומוצאים עצמם נאשמים שלא בצדק. אנו רואים במתן ייצוג הוגן וראוי לכל חשוד ונאשם שליחות מוסרית ואנושית ממדרגה ראשונה ונעשה הכול על מנת למלא את תפקידנו בצורה הטובה ביותר.

 

משרד עורכי דין טקה מתמחים בעבירות מין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat