עבירות תקיפה / אלימות 

עורך דין לגירושין

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עבירות תקיפה / אלימות 

עבירות תקיפה \ אלימותאיך לקבל ייצוג משפטי הוגן

תקיפות מסוגים שונים מהוות את מרבית העבירות המגיעות לבית המשפט. עבירות פליליות מסוג זה מתחלקות למגוון סוגים, בין היתר לפי דרגות חומרה שהעונש נקבע לפיהן: תקיפה סתם (שלושה חודשים עד שלוש שנות מאסר), תקיפה הגורמת חבלה של ממש (שלוש שנות מאסר), תקיפה בנסיבות שונות וחמורות יותר כגון כוונה לביצוע פשע (שלוש שנות מאסר ואם התקיפה בוצעה בקבוצה, חמש שנות מאסר), תקיפה בנסיבות מחמירות (כמו במקרה שבו בוצעה התקיפה בצוותא), תקיפת ילדים ובני זוג (גם כאן מדובר בתקיפה בנסיבות מחמירות שבגינה ייקבע עונש כפול ביחס למקרה של תקיפה סתם), תקיפת שוטרים (בין חודש לשלוש שנים, ואם בנסיבות מחמירותבין שלושה חודשים לחמש שנים) ועוד.

מגוון סוגי התקיפות שישנן ומורכבות החוק בנושא משמעה שאם נחשדתם או נאשמתם בתקיפהעליכם לפנות לעורך דין המתמחה בדין הפלילי ומאחוריו ניסיון רב שנים בתחום ורקורד של הצלחה מוכחת, על מנת לוודא שזכיתם לייצוג המשפטי המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר שיאפשר לכם לצאת מההליך המשפטי המתנהל בעניינכם עם התוצאות הטובות ביותר מבחינתכם, ובמידת האפשר, להוכיח את חפותכם.

עוד סולומון טקהכי מגיע לכם את הטוב ביותר בעל ניסיון מקצועי ויחס אישי המאפיין אותו נחשב לאחד המשרדים המוערכים, והמצליחים בתחומו.

שכר טרחה הוגן וידוע מראש, סודיות מלאה ודיסקרטיות, יחס אנושי ואכפתי ועניין אמיתי בלקוח, חתירה חסרת פשרות למצוינות ולניצחון והיעזרות ברשת מומחים חיצונית הן רק חלק מהסיבות לכך שעוד בועז קניג, המתמחה במשפט הפלילי, המנהלי והצבאי על כל היבטיהם, הוא הבחירה היחידה שתוכלו לעשות אם אתם מעוניינים בעורך דין שיעשה הכול על מנת לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר, לנצח במשפט עבורכם ולהוציא את הצדק לאור. נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולדאוג לכך שתקבלו את הייצוג המיטבי לו אתם ראוייםכי צדק עבורכם הוא השליחות שלנו.

משרד עורכי דין טקה מומחים בעבירות תקיפה ואלימות 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat