עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין לענייני משפחה – תחומי ההתמחות

עורך דין לענייני משפחה, אמור להחזיק ברשותו ידע נרחב וכלים, באמצעותם הוא יוכל לסייע ללקוחותיו במגוון רחב של תחומים הנכללים בקטגוריית דיני המשפחה ובראש ובראשונה בתחומים הבאים:

גירושין
הליך גירושין יכול להיות מורכב ולטמון בחובו מורכבות ולא מעט קשיים, אשר עלולים להשפיע על החיים של בני הזוג כמו גם של הילדים המשותפים.
בכדי לנסות ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה עורך דין לענייני משפחה, אשר מתמחה באופן פרטני בטיפול בנושאי הגירושין.
עו”ד מנוסה ומקצועי, המתמחה באופן פרטני בתחום זה, ידע לבצע תכנון אסטרטגי פרטני ואיכותי, אשר מטרתו להגן באופן המיטבי על האינטרסים של הלקוח שלו ועל מנת לנסות ולסיים את הליך הגירושין בצורה הטובה, הנעימה והמהירה האפשרית.
עורך דין דיני משפחה, אמור להחזיק בידע ובכלים מקצועיים, באמצעותם הוא יוכל לסייע ללקוח שלו בכל התחומים הנלווים לגירושין ובין היתר: מזונות, הסדרי ראייה על הילדים וכיוצא בזה..

צוואות וירושות
עורך דין דיני משפחה אמור להיות בקיא בין היתר בדיני צוואות וירושות ולהחזיק בידע ובכלים אשר יאפשרו לו לייעוץ ולטפל במגוון רחב של נושאים הקשורים במישרין ובעקיפין לתחום זה.
ככלל, חלוקת הרכוש של אדם אשר הלך לעולמו, אמורה להתבסס על צו ירושה על צו קיום צוואה.
יחד עם זאת, חשוב להיות מודעים לעובדה שקיימים סוגים שונים של צוואות, שקיימת אפשרות להתנגד לצוואה או ירושה, שיש לדעת מה לעשות בכדי לממש ירושה או צוואה.
עורך דין דיני משפחה יכול ללוות את הלקוח שלו בשלב עריכת הצוואה. הוא יהווה את הכתובת הנכונה בהליך של מימוש צוואה והוא גם יהיה איש המקצוע לפנות אליו בהליך הגשת ערעור על צוואה.

עריכת הסכמים
עולם דיני המשפחה, כולל לא מעט סוגים של מסמכים משפטיים, אשר יכולה להיות להם השפעה רבה על עתידם של בני זוג.
ההסכם הנפוץ ביותר הוא הסכם הממון, הסכם אשר מאפשר לבני הזוג להסדיר ביניהם את ניהול הרכוש שלהם ואת אופן חלוקתו במקרים של פרידה או גירושין.
הסכם ממון נחתם לרוב לפני החתונה, אך ניתן לחתום על הסכם כזה בכל שלב משלבי הזוגיות והנישואין.
בכדי שהסכם כזה, אכן ישיג את מטרותיו בצורה המיטבית (ויש לזכור כי בכוחו של הסכם כזה למנוע ריבים וסכסוכים מורכבים במקרה של גירושין), חשוב לפנות לעו”ד דיני משפחה לצורך המטרה.

אם גם אתם תרים אחרי עו”ד לעניין משפחה, אשר מחזיק בידע נרחב ובכלים לטפל בכל אחד מאותם הנושאים, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עו”ד טקה ולקבל את כל הפרטים.

כאמור, אלו הם רק חלק מתחומי ההתמחות של עורך דין דיני משפחה, כאשר, בעת בחירת עורך הדין, קיימת חשיבות גבוהה לבדוק מהם תחומי ההתמחות הפרטניים שלו.  

מעוניינים בשירותיו של עורך דין דיני משפחה?
לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם תרים אחר עורך דין דיני משפחה, קיימת חשיבות גבוהה שתקפידו לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה, אשר ערוך לייעץ, ללוות ולייצג אתכם לאורך כל הדרך אותה אתם עתידים לעבור.
משרד עו”ד טקה, מספק מעטפת רחבה ואמינה של שירותים בתחום דיני המשפחה וכחלק מכך, מהווה את הכתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש עורך דין דיני משפחה.

עו”ד טקה, עורך דין משפחה, יקפיד ללוות ולהיות לצידכם לאורך כל התהליך המשפטי והודות לניסיון ולידע המקצועי, יגן על מלוא האינטרסים שלכם וידאג שהזכויות שלכם לא ייפגעו וזאת לכל אורך הדרך המשותפת.

משרד עורכי דין טקה מתמחים בדיני משפחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat