עורך דין לענייני משפחה – מתי לפנות אליו?

עורך דין לענייני משפחה עוסק בתחומים שונים, כאשר המשותף לכולן הוא העובדה שהם קשורים במישרין או בעקיפין לנושא של הקמה, פירוק וניהול משפחה.
בין תחומי העיסוק המרכזיים של עו”ד משפחה: עריכת הסכמים בין בני זוג, צוואות וירושות, הליכי גירושין, משמורת ואפוטרופסות ונושאים נוספים.
לא משנה בגין איזה נושא פרטני עולה הצורך בשירותיו של עו”ד לענייני משפחה, ההמלצה תהיה לפנות אליו בהקדם – כידוע, נושאים משפטיים אשר קשורים למשפחה, עלולים ליצור מריבות וסכסוכים ובמקרים מסוימים, גם לגרום לניתוק הקשרים.
הכנסה לתמונה של עו”ד לענייני משפחה מנוסה ומקצועי בתחומו, כבר בשלבים מקדימים, הינה בעלת כוח לפתור את אותם סכסוכים בזמן הקצר ביותר ועם מינימום של נזקים.

הליך גירושין
הנתונים מראים כי כיום אחד מתוך שלושה זוגות מתגרש, להליך הגירושין, על כל מה שהוא טומן בחובו השלכות על נושאים כלכליים, על גידול הילדים ועל נושאים רבים נוספים. לכן, קיימת חשיבות גבוהה להכניס עו”ד לענייני משפחה לתמונה, כבר בשלבים המקדימים.

הסכמים זוגיים
הסכמים זוגיים ובראשם, הסכם ממון, יכולים למנוע מבני זוג ריבים וסכסוכים, במידה ויחליטו בעתיד להתגרש או להיפרד. בכדי שהסכם שכזה, יהיה בעל תוקף משפטי ויכלול את כל הנושאים הרלוונטיים, קיימת חשיבות גבוהה לפנות לעו”ד לענייני משפחה, לצורך עריכת ההסכם.

צוואות
צוואות מסדירות לאלו אנשים ובאיזה אופן יוריש אדם, לאחר פטירתו, את הרכוש אותו צבר. תפקידו של עו”ד לענייני משפחה הוא להבטיח שהצוואה אכן תהיה ברורה וקבילה, מה שימנע מצבים של מחלוקות בין היורשים.

ירושות
כולנו שמענו על לא מעט סכסוכים בין בני משפחה, סביב נושאי ירושה. לכן, בעיקר במקרים בהם הנפטר לא הותיר אחריו צוואה מסודרת, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה עו”ד לענייני משפחה, על מנת למנוע סכסוכים שכאלו – עו”ד לענייני משפחה יהווה את הכתובת הנכונה גם במקרים בהם נוצר סכסוך שכזה.

חשיבותה של בחירה נכונה בעו”ד לענייני משפחה
בהליך בחירת עו”ד לענייני משפחה, חשוב כמובן לא להתפשר על הרמה המקצועיות כמו גם על הניסיון של אותו עורך דין – בחירה מושכלת שכזאת, תאפשר ליהנות מהטיפול המהיר והיעיל ביותר אותו ניתן לקבל.
מעבר לרמה המקצועית, כדאי לשים דגש על בחירת עורך דין שאינו אמפטי ורגיש ללקוחותיו, מקפיד על מתן יחס אישי ועל זמינות גבוהה עבור לקוחותיו.
אם גם אתם תרים אחר עורך דין לענייני משפחה, אשר יספק מענה על כל אותן הציפיות, דעו שהגעתם אל איש המקצוע הנכון.
מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו”ד טקה כבר היום ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

צרו קשר - משרד עורכי דין טקה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat