עורך דין ניכור הורי

עורך דין ניכור הורי

עו”ד טקה בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עורכי דין טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי בדין הפלילי ובדיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
ייחודו של משרד עורך דין טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עורך דין ניכור הורי

ניכור הורי מהווה כתופעה בה הילד מתנכר לאחד מהוריו וזאת ללא כל הצדקה – ברוב המקרים היא מופיעה על רקע גירושין בין בני זוג,.
מדובר בתופעה מורכבת ולא פשוטה, אשר עלולה להסב נזקים כבדים הן לילד והן להורה המנוכר – במקרים בהם התופעה איננה מטופלת במטרה הנכונה, ההשלכות שלה יכולים ללוות את הילד גם בבגרותו.
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לפעול בהקדם, גם אם עולה החשש ולו הקל ביותר לניכור הורי ולהכניס לתמונה עורך דין לניכור הורי, על מנת שזה, ייעץ, ילווה ויכוון לעבר כל אותן הפעולות אשר בכוחן להביא את תסמונת הניכור ההורי לסיומה.

מה חשוב לדעת על ניכור הורי?
תסמונת ניכור הורי נפוצה כאמור, אצל ילדים להורים גרושים – ובעיקר, במקרים בהם ההורים  מסוכסכים סביב כל מה שקשור לנושא המשמורת ואופן גידול הילדים.
תסמונת זו גורמת לילד לתפוס את אחד מההורים באור שלילי (ברוב המקרים, הילד אף יפתח רגשי שנאה או פחד כלפי אותו ההורה) – ולצד זה, ההורה השני ייתפס בדרך כלל בצורה מאוד חיובית.
רוב המקרים של ניכור הורי, נובעים מהרצון של אחד ההורים לנקום בבני הזוג שלהם, על ידי הסתת הילדים כנגדם.
חשוב להדגיש, כי במקרים בהם בתי המשפט מזהים שמקור התופעה נובע כתוצאה מהסתה של אחד ההורים, הם עלולים להטיל כנסות בגובה של אלפי שקלים על ההורה מסית.
במקרים אחרים, אותו ההורה יחויב לפנות למסגרת טיפולית ביחד עם הילדים – ולעיתים, גם ביחד עם ההורה השני.
חשוב לציין כי ישנם גם מקרים בהם בית המשפט יכול להגיע להחלטה להעביר את המשמורת מההורה המסית להורה השני.

תפקידו של עורך דין לניכור הורי
עורך דין לניכור הורי (שהינו עורך דין לגירושין בהסמכתו) חייב להחזיק לא רק בידע ובניסיון בתחום מורכז זה, אלא גם באמפטיה וברגישות גבוהה כלפי הלקוח שלו וביכולות לראות את הדברים בצורה הכוללת – מדובר כאמור, בסיטואציות מורכבות, אשר במידה והן לא מטופלות בצורה עדינה ורגישה, יכולות להיות להן השלכות קשות.
עורך דין לניכור הורי אמור לייעץ וללוות את הלקוח לאורך כל התהליך, לבחור אסטרטגיה מתאימה ולנקוט בפעולות הנכונות ביותר, הן במישור המשפטי והן במישור הפסיכולוגי, עבור אותה הסיטואציה.
אם גם אתם תרים אחר עורך דין לניכור הורי ומבקשים לקבל את המענה המקצועי והאיכותי ביותר לסיטואציה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עו”ד טקה ולקבוע פגישת ייעוץ עם עורך הדין.

משרד עורכי דין טקה - מתמחים לדיני ניכור הורי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat