עבירות צווארון לבן 

לוגו סלומון טקה

סולומון טקה ,עו”ד , בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובוגר תואר ראשון במדע המדינה וחינוך (B.A) מאוניברסיטת חיפה. דובר שלוש שפות אמהרית עברית ואנגלית.
משרד עו”ד סולומון טקה, הינו משרד מקצועי ודינמי, המעניק שירותים משפטיים באופן אישי ואיכותי, במגוון רחב של נושאים בין היתר:
דיני משפחה – גירושין, מזונות, צוואות וירושות.
הוצאה לפועל, פשיטת רגל ונדל”ן.
ייחודו של משרד עו”ד סולומון טקה הוא במתן שירותים באופן אישי ללקוחותיו, והקפדה על מענה מהיר ומקצועי.
המשרד מתאפיין במקצועיות, יצירתיות, נחישות והתמדה.

עבירות צווארון לבן 

בניגוד לסוג העבירות השני במשפט הפלילי, עבירות צווארון כחול (המכוונות לרוב כלפי אדם מסוים, טבען הפלילי ברור יותר, מבוצעות לרוב על ידי המשתייכים לשכבות מוחלשות ונחשבות לפשעי רחוב“), עבירות צווארון לבן קשות יותר לזיהוי ולהגדרה. מדובר בעבירות הדורשות תחכום רב, נעשות על ידי בני המעמד הגבוה יותר ולעתים על ידי בעלי תפקידים, מנצלות ולעתים מצריכות ידע ומעמד מקצועיים, מיטיבות יותר לטשטש את טיבן הפלילי ופעמים רבות לא מכוונות כלפי אדם ספציפי (כמו בעבירות צווארון כחול דוגמת רצח, שוד או פריצה) אלא כלפי אנשים רבים או מערכות, גופים ומוסדות.
כךלמשל, עבירות צווארון לבן בתחום הפיננסי מצריכות ידע רב ומורכב בנושא, ולעתים יהיה קשה להוכיח כי מבצעיהן עברו על החוק. לא תמיד מבצעי עבירות צווארון לבן הם אנשים פרטיים. לעתים מדובר בתאגידים, חברות ובתי עסק.

בשל המורכבות הרבה של עבירות אלו, ייצוג משפטי של נאשמים בביצוע עבירות צווארון לבן הוא מלאכה הדורשת הבנה מעמיקה, מקיפה ויסודית של החוק לפני ולפנים, על כל רבדיו, ניסיון רב שנים בתחום ומיומנויות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. רק משרד עורכי דין מהמובילים בתחומו, המתמחה במשפט הפלילי, יכול להבטיח לכם ייצוג ראוי והזדמנות להוכיח את חפותכם במקרה שמצאתם עצמכם נאשמים בעבירות מסוג זה.

עוד סולומון טקהניסיון, איכות ומקצועיות

משרד עורכי הדין סולומון טקה ושותהוקם ב-2016 ובמהלך השנים הפך למשרד המקצועי, המוערך והאיכותי בתחומו. המשרד מתמחה בליווי חשודים ונאשמים בתחומי המשפט הפלילי, הצבאי והמנהלי לאורך כל הדרךמשלב הזימון לחקירה ועד תום ההליך המשפט המתנהל נגדם.

משרד עורכי דין טקה מומחים בהלבנות הון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, תודה

Open chat